مستر کلاس گریم در سینما

امید گلزاده
امید گلزاده
مدرس

امید گلزاده، چهره پرداز حرفه ای سینما و تلویزیون، آثاری چون سریال مستوران (فصل دوم)، عاشقانه، گشت ۲، ساخت ایران، سلفی با دموکراسی، کاتیوشا، کوسه، کنسرت روی آب، بعد از تو، شمش طلا، دل، گیجگاه، شهربانو، آچمز، من دیوانه نیستم، بوتاکس، برف آخر، شادروان و مجموعه نمایش خانگی نیسان آبی را در کارنامه هنری خود دارد.
او‌ در سال ۱۳۸۵ به صورت حرفه ای وارد این عرصه شد که تجربه همکاری بیش از ۲ دهه با کارگردان‌های مطرح را دارد و حاصل این تلاش، سیمرغ بلورین بهترین طراح چهره‌پردازی از چهلمین جشنواره فیلم فجر برای فیلم‌های «شادروان» و «برف آخر» است.

مستر کلاس گریم در سینما

معرفی دوره

در این مسترکلاس به نکات و مسائل قابل اهمیت در گریم سینما و تئاتر و عوامل وابسته به آن، تجزیه و تحلیل صورت بازیگر و نوع گریم بر اساس نقش و فیلمنامه و.... پرداخته شده است.

ویدئو ها

گروه گریم چه می کند؟

اصول پایه چهره پردازی

لوازم گریم

استاد دوره

امید گلزاده

طراح و چهره پرداز

امید گلزاده چهره پرداز حرفه ای سینما و تلویزیون، آثاری چون سریال مستوران(فصل دوم)، عاشقانه، گشت ۲، ساخت ایران،سلفی با دموکراسی، کاتیوشا، کوسه، کنسرت روی آب، بعد از تو، شمش طل، دل، گیجگاه، شهربانو، آچمز، من دیوانه نیستم، بوتاکس، برف آخر، شادروان و مجموعه نمایش خانگی نیسان آبی را در کارنامه هنری خود دارد.
او‌ در سال ۱۳۸۵ به صورت حرفه ای وارد این عرصه شد که تجربه همکاری بیش از ۲ دهه با کارگردان‌های مطرح را دارد و حاصل این تلاش سیمرغ بلورین بهترین طراح چهره‌پردازی از چهلمین جشنواره فیلم فجر برای فیلم‌های «شادروان» و «برف آخر» است.

امید گلزاده

سوالات متداول